INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

W poniedziałek 2 września 2019r. oficjalnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. Po dwumiesięcznej przerwie wicedyrektor szkoły Pan Marcin Pytlakowski serdecznie przywitał uśmiechniętych uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz licznie przybyłych rodziców. Następnie cała społeczność szkolna przystąpiła do uroczystego odśpiewania hymnu państwowego. W dalszej części serdeczne życzenia na nowy rok szkolny złożył Burmistrz Miasta Kozienice Pan Piotr Kozłowski. Podczas swojego przemówienia zachęcał uczniów do podejmowania nowych wyzwań i postanowień na najbliższe miesiące nauki. Kończąc swoje wystąpienie motywował uczniów do osiągania jak najwyższych wyników w nauce, osiągania sukcesów w konkursach, godnego reprezentowania szkoły w każdym miejscu i sytuacji oraz rozwijania własnych zainteresowań i zdolności. Następnie swoje przemówienie wygłosiła dyrektor szkoły Pani Agnieszka Woźniak, która życzyła wszystkim uczniom sukcesów w nauce, zaś nauczycielom twórczej, kreatywnej pracy pedagogicznej zwieńczonej wysokimi osiągnięciami wychowanków. Dyrektor szkoły szczególnie ciepło przywitała najmłodszych uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczynają nowy etap w swoim życiu. Przed uczniami okres wytężonej pracy, wielu wyzwań i obowiązków, ale i z pewnością możliwości odnoszenia sukcesów i pokonywania własnych trudności.

Nowy rok szkolny to, jak zawsze, czas nowych możliwości, wyzwań i zadań. Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy zapału i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, rozwijaniu zainteresowań i pasji, a także serdecznych relacji koleżeńskich i wielu miłych chwil spędzonych w murach naszej szkoły.

Klasa IA

wychowawca: p. Grażyna Sadura