UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Dnia 19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Wszystkich zebranych uczniów, rodziców, dziadków i opiekunów powitali dyrektorzy placówki Pan Krzysztof Ludwiczak oraz Pan Marcin Pytlakowski. Za nami kolejny okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń, przeżyć i osobistych sukcesów. Uczniom z najwyższymi wynikami w nauce wręczone zostały dyplomy i nagrody książkowe. Tego dnia nagrodzone zostały wszelkie aktywności uczniów: w sporcie, czytelnictwie, wolontariacie i różnych konkursach. Osób wyróżnionych i nagrodzonych było bardzo wiele, co świadczy o zaangażowaniu dzieci i młodzieży w życie szkoły. Tegoroczne zakończenie roku szkolnego było wyjątkowe, ponieważ oficjalnie cała społeczność szkolna pożegnała odchodzącego na emeryturę dyrektora szkoły Pana Krzysztofa Ludwiczaka. Dla naszego wieloletniego gospodarza placówki kończy się czas trudnej, ale jakże satysfakcjonującej pracy nauczyciela i dyrektora szkoły – zaczyna się czas zasłużonego wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół. Władze Miasta Kozienice: wice burmistrz Pani Dorota Stępień, drugi Zastępca Burmistrza ds. Technicznych Pan Mirosław Pułkowski, dyrektor Wydziału Edukacji Pan Robert Boryczka oraz Rada Rodziców pogratulowali ustępującemu dyrektorowi całokształtu kariery zawodowej. Złożyli podziękowania i słowa uznania za wieloletnie zaangażowanie w edukację i wychowanie. Uczniowie naszej szkoły dziękowali za każdy dzień spędzony z nimi. Dziękowali za cierpliwość, wyrozumiałość i za to, że czuli się w szkole bezpiecznie. Dziękowali za uśmiech, za dobre słowo, za wiedzę oraz za mądre i ciekawe lekcje.

Zakończył się rok szkolny i rozpoczęły wakacje, czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach pracy. Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy ciepłych, radosnych, szczęśliwych i bezpiecznych wakacji. Odpoczywajcie i nabierajcie sił na kolejny rok szkolny.

Do zobaczenia we wrześniu!