BAL KARNAWAŁOWY

W sobotę 26-go stycznia, tuż przed feriami zimowymi został zorganizowany dla uczniów bal karnawałowy. Jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w kalendarzu imprez naszej szkoły. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Zabawa odbyła się na sali gimnastycznej, która pięknie udekorowana zamieniła się w prawdziwą salę balową. Do zabawy w tegorocznym balu zaprosił nas zespół muzyczny, który przez kilka kolejnych godzin serwował wszystkim najnowsze hity z list przebojów. Sądząc po ilości tańczących na parkiecie, muzyka na żywo bardzo przypadła do gustu uczniom, rodzicom i wychowawcom. Jako pierwsi na parkiet wkroczyli młodsi uczniowie. Wśród radosnych, rozbieganych przebierańców można było dostrzec księżniczki, dobre wróżki, elfy, czy postaci z bajek. Wszyscy bawili się znakomicie, były korowody, kółeczka i pląsy w parach. By dzieciom nie zabrakło sił do wspólnych zabaw, w salach lekcyjnych czekały na nich poczęstunki przygotowane przez rodziców.  Przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III zabawę choinkową zakończyli o godzinie 13.00. Bal dla starszych trwał od godziny 14.00 do godziny 18.00. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie i pomoc w organizacji poczęstunku dla swoich pociech.

mgr Agnieszka Woźniak