Logo SP3 w Kozienicach

Osiągnięcia szkoły

 

 

III miejsce  Drewnik Karolina kl. Va w gminnym konkursie plastycznym ,,Kozienicka woda to skarb" organizator Kozienicka Gospodarka Komunalna, współorganizator Kozienicki Dom Kultury.
Opiekun- Danuta Kopyt.
 
II miejsce Drabik Karol kl. IVa w gminnym konkursie plastycznym Na skraju puszczy XV edycja ,, Jezioro w krajobrazie puszczy" org. przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 3 w Kozienicach.
Opiekun- Danuta Kopyt.

 

 

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2019

 

Kategoria Zaczek (klasy 2)
 
Rdultowska Nikola - bardzo dobry
Głowicka Wiktoria - wyróżnienie
Opiekun: Ewa Wierzbińska
 
Pierzchała Antoni - wyróżnienie
Kurek Amelia - wyróżnienie
Opiekun: Alicja Kowalczyk
 

 

Kategoria Maluch (klasy 4)

 

Grzywacz Igor - wyróżnienie
Wronikowski Piotr - wyróżnienie
Drewnik Iga - wyróżnienie
Opiekun: Teresa Wdowska

 

Borucki Olaf -  wyróżnienie
Maj Jakub - wyróżnienie
Opiekun: Anna Stępień

 

Kategoria Maluch (klasy  5)  
 
Hernacka Emilia - bardzo dobry
Opiekun: Grażyna Polak - Korczak
 
Kategoria Beniamin ( klasy 6)
Tylus Oliwia - wyróżnienie
Maciąg Wiktor - wyróżnienie
Opiekun: Anna Stępień

 

 

Gminnym konkurs ,, Jezioro w krajobrazie puszczy,” organizowanym przez PSP Nr 3

 w Kozienicach

Angelika Sosnowska, kl. V f -  I miejsce w kategorii:  plastyka, oraz III miejsce
w kategorii :  fotografia,

Amelia Semeniuk, kl. V f- II miejsce w kategorii :  fotografia,

Natalia Pytka, kl. V f—III miejsce w kategorii:  fotografia,

Nikola Pucek. Kl. IV b- II miejsce w kategorii:  plastyka,

Mateusz Borawiecki kl. IV b-  wyróżnienie również w kategorii:  plastyka.

 

Opiekun : Beata Sawicka

 

 

 

W dniu 21 maja 2019 roku w Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie odbyło się uroczyste zakończenie etapu wojewódzkiego XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolna Polskę” połączone z wręczeniem laureatom
i finalistom zaświadczeń oraz dyplomów. Finalistą etapu wojewódzkiego został

Sergiusz Bożek z klasy VI a.

Serdecznie Gratulujemy!

Opiekun: Monika Banaszkiewicz

 

 

XXII MIĘDZYPOWIATOWY TURNIEJ BRD 

"BEZPIECZNA DROGA" RADOM

II miejsce w klasyfikacji drużynowej

Natasza Gietka, kl. Ve

Bartosz Spytek, kl. Ve

Adrian Ośka, kl. Ve

Opiekun: Sławomir Żak

  

 

 

 

 

 

Eliminacje powiatowe XLII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

II miejsce w klasyfikacji drużynowej

Matylda Seredyn, kl. Ve

Natasza Gietka, kl. Ve

Bartosz Spytek, kl. Ve

Adrian Ośka, kl. Ve

Opiekun: Sławomir Żak

 

 

Gminny konkurs ,,Ubogaceni- wdzięczni, o św. Janie Pawle II”

organizowany przez PSP N r 4 w Kozienicach

 

Przedszkole- ,,Laurka dla świętego Jana Pawła II"

Wyróżnienie: Lena Nowak, 5-latka

Lena Kita ,,0”

Oskar Rębiś ,, 0”

Opiekun: Beata Sawicka

 

Kl. I- III- ,,150 rocznica budowy i konsekracji kościoła Św. Krzyża w Kozienicach”

II miejsce:   Lena Kuna kl. I b

Wyróżnienie:  Justyna Wilczek, kl. I b

Alicja Stępień, kl. I b

Opiekun: Anna Kogut

 

Kl. IV-VI  ,, Pierwsza pielgrzymka św. Jana Pawła do Ojczyzny”

II miejsce:  Lena Sztyber, kl. IV b

Wyróżnienie :  Bartłomiej Kacperek, kl. IV b

Opiekun: Beata Sawicka

 

Wyróżnienie:  Szymon Starocha , kl. V a

Opiekun: Anna Kogut

 
 
 
XII MISTRZOSTWA OTWARTE W SUDOKU
3 kwietnia 2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII Mistrzostwach Otwartych w  Sudoku, które odbyły się w I Liceum Ogólnokształcącym w Kozienicach. Startowali w dwóch kategoriach: klas II-IV i klas V-VII. Uczennica klasy 4e Antonina Lenarczyk zajęła I miejsce, uczennica klasy 4a Zuzanna Dopieralska zajęła II miejsce, uczennica klasy 4e Klaudia Smarz zajęła III miejsce, uczennica klasy 6d Wiktoria Cytryniak zajęła III miejsce

 

 
 
XLII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
Eliminacje Gminne
 
II miejsce
 
Wiktoria Cytryniak kl. VId
 
 
XLII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
Eliminacje Powiatowe
 
III miejsce
 
Wiktoria Cytryniak kl. VId
 
 Opiekun: Sławomir Żak

 

 

 

 

XX POWIATOWY TURNIEJ BRD 

"ZIMOWY ROWER" RADOM

II miejsce w klasyfikacji drużynowej

Natasza Gietka, kl. Ve

Bartosz Spytek, kl. Ve

Adrian Ośka, kl. Ve

Opiekun: Sławomir Żak

 

 

 

 

XXVI OGÓLNOPOLSKI KONKURS KRAJOZNAWCZY "POZNAJEMY OJCOWIZNĘ"

Do eliminacji powiatowych zakwalifikowały się:

Dominika Fryc

Julia Zalewska

Magdalena Gontarz

Opiekun: Joanna Kusio

Nasze uczennice otrzymały wyróżnienia na etapie powiatowym

Gratulujemy :)

 

 

 

 

GMINNY KONKURS POLONISTYCZNY
"CZY ZNASZ SWÓJ JĘZYK OJCZYSTY?"

I miejsce

Wiktoria Cytryniak, kl. VId

II miejsce

Magdalena Gontarz, kl. VIa

Jagoda Delega, kl. VIb

Oliwia Tylus, kl. VIc

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW :)

 

 

KONKURS RYSUNKOWY "KREW=ŻYCIE" zorganizowany przez Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Kozienicach

I miejsce

Oskar Zawodnik, Grupa Przedszkolaków

Opiekun: Anna Wojtunik

 

XX POWIATOWY TURNIEJ BRD 

"JESIENNY ROWER" RADOM

III miejsce w klasyfikacji drużynowej

Natasza Gietka, kl. Ve

Bartosz Spytek, kl. Ve

Adrian Ośka, kl. Ve

Opiekunowie: Renata Zając, Sławomir Żak

XX POWIATOWY TURNIEJ BRD "BEZPIECZNE DROGI RADOMIA" RADOM

I miejsce w klasyfikacji drużynowej

Natasza Gietka, kl. Ve

Bartosz Spytek, kl. Ve

Adrian Ośka, kl. Ve

Opiekunowie: Renata Zając, Sławomir Żak

 

III EDYCJA GMINNEGO KONKURSU

pt. "EKO - ŚWIĘTA"

I miejsce

Anna Chodyra, kl. Oa

Opiekun: Ewelina Różańska

I miejsce w kat. klas IV - VI

Szymon Strachota, kl. Va

Opiekun: Danuta Kopyt

Wyróżnienie

Karolina Drewnik, kl. Va

Opiekun: Danuta Kopyt

X KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK "NA TEN NOWY ROK"

II miejsce w kat. 10-12 lat

Wikatoria Kotlicka, kl. Vc

Opiekun: Bożena Markowska

III miejsce w kat. 6-9 lat

Nina Kwaśnik, kl. IVc

Opiekun: Bożena Markowska

Wyróżnienie w kat. 6-9 lat

Giulia Zorzi, kl. IIa

Opiekun: Joanna Lisicka

 

XVI edycja gminnego  konkursu z cyklu „SOS dla Ziemi”  pt. „Życie zdrowe zawsze kolorowe”

  • Lena Nowak (oddział przedszkolny )  -  I miejsce    -  Anna Wojtunik 

Kategoria      klasy I – III

  • Jakub Nagadowski  -  wyróżnienie  -  kl. I a  - Justyna Kurek
  • Sandra Dwurnik     -  I miejsce  -  kl. I d      - Barbara Chołuj
  • Marta Woźny         -  wyróżnienie  -  kl. I d 
  • Irmina Lenarcik      -  II miejsce   -  kl. III a   - Grażyna Sadura
  • Katarzyna Wegner  - II miejsce  -  kl. III a

Kategoria klasy IV – VIII

  • Bartłomiej Kacperek   - I miejsce  -  kl. IV b  - Beata Sawicka
  • Paulina Król                 - wyróżnienie  -  kl. V a   Danuta Kopyt
  • Szymon Strachota      - wyróżnienie  -  kl. V a
  • Zuzanna Zep                - II miejsce  -  kl. V a
  • Sandra Abramczyk      - III miejsce  -  kl. V c
  • Weronika Letkiewicz   -wyróżnienie  -  kl. V c
  • Maya Pieczonka           - wyróżnienie   -  kl. VI a
  • Nikola Popis                 - III miejsce   - kl. VI a  

 

XIII EDYCJA KONKURSU "ZNAM TO MIASTO" pt. JAK KOZIENICE OBCHODZĄ 100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Kategoria Oddziały Przedszkolne

I miejsce

Michalina Stasiak

Wyróżnienie

Lena Siczek

Opiekun: Ewelina Różańska

Kategroria kl. I-III

I miejsce

Amelia Kurek, kl. Ic

Opiekun: Alicja Kowlczyk

Wyróżnienie

Marcel Zięba, kl. Ic

Opiekun: Marzanna Drapała

Kategoria kl. IV -VIII

I miejsce

Natasza Gietka, kl. Ve

Antonina Marczak, kl. IVe

Opiekun: Joanna Kusio

 

 

GMINNE ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

II miejsce

Jan Kopyt, kl. VI c

Franek Jankowski, kl. VI c

Bartłomiej Siderski, kl. Ve

Opiekun: Jacek Procki

 

 

Rok szkolny 2017/2018

 

 

W dniu 23.05.2018 roku w Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie odbyło się uroczyste podsumowanie dla laureatów i finalistów XXIII edycji Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległośći granice Rzeczypospolitej.”

LAUREACI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO:

Sergiusz Bożek, kl. Va

Oliwia Sygocka, kl. VIa

Opiekun

Monika Banaszkiewicz

           

KONKURS "CZY ZNASZ SWOJĄ GMINĘ"

Wyróżnienia:

PRACA PLASTYCZNA "O"

Jagna Figurska

Maja Różańska

Natasza Subocz

PRACA PLASTYCZNA KLASY I-III

Oliwia Barszcz

Jasmina Wikowska - Kurtek

Jagoda Szczęk

PRACA PLASTYCZNA KLASY IV-VI

Magda Kohut

Aleksandra Orzechowska

Blanka Balcerzak

Alicja Kwiecińska

Oliwia Tylus

Alicja Ciepielska

PRACE LITERACKIE Z HISTORII

Wiktoria Cytryniak

Maja Kusio

Dymitr Zajączkowski

 

 

GMINNY KONKURS "UBOGACENI, WDZIĘCZNI - MYŚLĄC OJCZYZNA, JAN PAWEŁ II DO POLAKA"

II miejsce

Oliwia Sygocka, kl. VIa

Opiekun:

Beata Sawicka

 

 

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI PORY ROKU W POEZJI - XII EDYCJA - LATO
W POEZJI

II miejsce

Guilia Zorzi

Oliwia Banaś

III miejsce

Alicja Wit

 

 

GMINNY KONKURS "NA SKRAJU PUSZCZY - WIOSNA W MOIM LESIE"

III miejsce

Natasza Gietka, kl. IVe

OPIEKUN:

Beata Sawicka

 

Dyrektor zaprasza

mgr Krzysztof Ludwiczak 

PSP Nr 3 w Kozienicach z Oddziałami Integracyjnymi

26-900 Kozienice

tel:  ( 48 )  614 - 41 - 39 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

sierpień 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.