Kalendarium

W poniedziałek 3 lipca 2017 roku wakacyjną przygodę z Trójką rozpoczęło w sumie 135 dzieci z terenu gminy Kozienice. Punktualnie o godzienie 10.00 na szkolnym korytarzu rozbrzmiała melodia półkolonijnej piosenki pt. "Kolorowe Lato" wprawiająca wszystkich w wakacyjny nastrój. Dyrektor szkoły pan Krzysztof Ludwiczak rozpoczął część oficjalną witając niezwykle ciepło i serdecznie przybyłe dzieci. Po krótkim wstępie, przedstawieniu wychowawców przydzielono podopiecznych do poszczególnych grup. Zanim na dobre zaczęła się wspólna zabawa odbyło się spotkanie, na które zaprosiliśmy wielu ważnych gości. Dzieci wysłuchały pogadanek związanych z szeroko rozumianym bezpieczeństwem. Usłyszały jak należy spędzić wakacje, czego unikać, aby cali i zdrowi mogli już we wrześniu rozpocząć naukę. Wśród zaproszonych gości znalazły się przedstawicielki SANEPID-u panie Jolanta Matera, Lidia Łubińska, Małgorzata Wójcik, przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej w Kozienicach bryg. TomaszPopis, przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach mł. asp. Rafał Mąkosa, mł. asp. Sylwester Bieniek. Spotkanie zakończyło się wystąpieniem ratownika wodnego pana Ryszarda Wojunika, który przestrzegł przed niebezpieczeństwami czyhającymi w wodzie. O godzinie 11.30 wszyscy uczestnicy wraz z wychowawcami wyszli do Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach na film pt. "Zielona Szkoła". Po powrocie tuż przed godziną 14.00 zjedli obiad. Po posiłku odbyły się zabawy integracyjne w grupach. Dzieci ustaliły nazwę grupy oraz wykonały proporce.

Grupa II "Wesoła dwójka" - opiekun Iwona Bajson

Grupa III "Zabawna 15-stka" - opiekun pani Katarzyna Małysa