Logo SP3 w Kozienicach

Zajęcia Pozalekcyjne

Rok szkolny 2017/2018

L.p

Koła zainteresowań, zajęcia pozalekcyjne

Termin zajęć i numer sali lub jej nazwa

Prowadzący

1.

Koło Teatralne „ Fraszka - Igraszka”

Środa

15.25-16.10 sala 205

W.Balcere, A.Kogut, R.Zając,M.Wąsik

2.

Koło języka angielskiego

Wtorek 8.00-8.45 sala 210

S.Wojcieszek

3.

Koło polonistyczne

Piątek 13.40-14.25 sala 206

R.Janusz

4.

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

Poniedziałek 13.40-14.25 sala 201a

E.Wierzbińska

5.

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

Poniedziałek

14.40-15.25sala 12

Środa 8.55-9.40 sala 201a

E.Wierzbińska

6.

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

Środa 9.50-10.35 sal 108

E.Wierzbińska

7.

Koło artystyczne klasa I b

Wtorek 11.30-12.25 sala 108

G.Kociołek

8.

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne z III c

Środa 12.25-13.25sala 201a

G.Kociołek

9.

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne z klasą III f

Czwartek 12.25-13.25 sala 201a

G.Kociołek

10.

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne klasa IV b

Środa 13.40- 14.25 sala 201a

K.Małysa

11.

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne klasa IV b, III b, IV c

Piątek 12.40-13.25 sala 201a

K.Małysa

12.

Koło polonistyczne IV e

Wtorek 13.40-14.25 sala 209

J.Baryłowicz

13.

Koło historyczne V a- VI a

Czwartek 8.00-8.45 sala 114

M.Banaszkiewicz

14.

Koło matematyczne IV e

Środa 8.00-8.45

sala 114

T.Wdowska

15.

Koło artystyczne

Wtorek 8.55-9.40 sala 208

A.Kowalczyk

16.

Koło artystyczne

Wtorek 14.35-15.20 sala 007

J.Lisicka

17.

Koło polonistyczne

Środa 14.35-15.20 sala 205

W.Balcerek

18.

Gazetka – „ Trójki”

Czwartek 13.40-14.25 sala 205

W.Balcerek

19.

Koło matematyczne 4f

Wtorek 8.55-9.40 sala 208

G.Polak- Korczak

20.

Koło artystyczne klasa I d

Piątek 9.50- 10.35 sala 108

M.Tokarczyk

21.

Koło artystyczne

Czwartek 13.30-14.15 sala 009

M.Drapała

22.

Zajęcia ( koło ) szachowe

Wtorek 8.00- 8.45 sala 113

S.Żak

23.

SKS – piłka siatkowa chłopców klasy III iIV

Czwartek 14.30 16.00

M.Cieślak

24.

eTwinning

Czwartek 15.30- 16.15 sala 201

R.Zając

25.

Koło matematyczne

Środa 8.00-8.45 sala 111

A.Stępień

26.

SKS – piłka nożna

Środa 14.35-15.35

Piątek 14.30-15.30

J.Procki

27.

SKS – piłka koszykowa dziewcząt

Poniedziałek 14.30-16.00

K.Klimaj

28.

SKS – piłka siatkowa dziewcząt

Wtorek 14.35- 16.10

Czwartek 16.00-17.30

M.Pytlakowski

29.

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

Poniedziałek 8.55- 9.40 p.pedagoda

A.Pawelec

30.

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Środa 12.40-13.25 p.pedagoga

A.Pawelec

31.

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

Czwartek 8.00- 8.45 p.pedagoga

A.Pawelec

Lp

Prowadząca(cy)

Nazwa i tematyka zajęć

Termin i numer sali,

1.

Anna Kogut

Koło biblijne klas 5

Środa 14.35-15.20     sala 113,

2.

Aneta Krześniak

Zajęcia rozwijające umiejętności „ Wirtualny angielski”” 4 d

Czwartek 8.00-8.45  sala 108,

3.

Renata Janusz

Koło „ Ortografia dla opornych”

Piątek 12.40-13.25          sala 206,

4.

Ewa Nędza

Zajęcia rozwijające umiejętności klasa 3a

Piątek 9.50-10.35        sala 201a,

5.

Ewa Wierzbińska

Zajęcia rozwijające umiejętności klasa !e

Poniedziałek               11.40-12.25 biblioteka,             

6.

Grażyna Kociołek

Zajęcia rozwijające umiejętności klasa 1b

Środa 9.50-10.45              sala 201a, 

7.

Maria Krawczyk

Zajęcia rozwijające umiejętności czytelnicze

Czwartek 11.40-12.25 sala 010,

8.

Katarzyna Małysa

Koło matematyczne klasa 3b

Czwartek 9.50-10.35 sala 108,

9.

Iwona Drążyk

Koło przyrodnicze klasa 6a

Wtorek 13.40-14.25 sala 203,

10.

Teresa Wdowska

Koło matematyczne klasa 4d

Piątek 8.00-8.45             sala 114,

11.

Joanna Baryłowicz

Koło polonistyczne klasa VI a

Poniedziałek              13.40-14.25  sala 209, 

12.

Małgorzata Chojnacka

Zajęcia rozwijające umiejętności klasa 3 c

Czwartek 9.50-10.35 sala 201a,  

13.

Joanna Kusio

Zajęcia rozwijające umiejętności

Poniedziałek           12.40-13.25 sala 105,  

14.

Beata Sawicka

Koło religijne

Poniedziałek 14.35- 15.20 sala 113,

15.

Alicja Kowalczyk

Zajęcia rozwijające umiejętności klasa 1c

Wtorek 9.50-10.35      sala 201a,

16.

Mariola Kwiatkowska

Zajęcia rozwijające umiejętności szkolne klasa 1a

Poniedziałek 11.40-12.25  sala 108,

17.

Małgorzata Wąsik

Zajęcia rozwijające umiejętności szkolne

Poniedziałek                08.55- 9.40 sala 203a,           

18.

Joanna Lisicka

Zajęcia rozwijające umiejętności szkolne

Poniedziałek         11.40-12.25  sala 203a 

19.

Anna Kurek

Koło matematyczne klasa 3 f

Wtorek 9.50-10.35   sala 203a,

20.

Wioletta Balcerek

Koło ortograficzne                    „ Ortografia dla opornych”

Wtorek 8.55-9.40          sala 205,

21.

Barbara Chołuj

Zajęcia rozwijające umiejętności klasa 4d            „ Czytam, rozumiem, wiem”

Środa 8.00- 8.45  sala 108,

22.

Grażyna Polak- Korczak

Koło matematyczne 5a

Wtorek 13.40-14.25  sala 112,

23.

Marzanna Cichońska

Zajęcia rozwijające sprawność językową

Wtorek 14.50-15.25  sala 214,

24.

Małgorzata Tokarczyk

Zajecia rozwijające umiejętności klasa 1d

Środa 14.35-15.20          sala 008,

25.

Maria Pietrzyk

Zajęcia rozwijające umiejętności

Poniedziałek 8.55-9.40 sala 108,

26.

Agata Miturska

Koło miłośników gier

Czwartek 8.00-8.55  sala 111,

27.

Ewelina Różańska

 Zajęcia rozwijające umiejętności klasa 3d

Środa 9.50-10.25        sala 201a,

28.

Lidia Pawluczuk

Zajęcia literackie z elementami biblioterapii rozwijające zainteresowania czytelnicze

Poniedziałek 8.55-9.40  biblioteka ,

29.

Sławomir Żak

Zajęcia szachowe

Czwartek 8.00-8.55  sala 112,

30.

Anna Majdak

Język niemiecki dla zainteresowanych

Wtorek 14.35-15.20  sala 202,

31.

Danuta Kopyt

Koło kaligraficzne

Piątek 8.00-8.45       sala 103, 

32.

Dominika Kustra

Zajęcia rozwijające umiejętności komunikacyjne z języka angielskiego

Środa 14.35-15.20     sala 111,

33.

Grażyna Sadura

Zajęcia rozwijające umiejętności 2a

Środa 12.40-13.25     sala 108,

34.

Izabela Foremniak- Rusinowska

Zajęcia rozwijające umiejętności gry w szachy

Wtorek 13.30-14.30  świetlica ,

 

35.

Renata Zając

Godzina kodowania

Środa 9.50- 10.35     sala 105,

36.

Anna Stępień

Koło matematyczne

Poniedziałek 8.00-8.55 sala 111,

37.

Alicja Banaszek- Podolska

Koło przyrodnicze „ ABC przyrody”

Piątek 8.00-8.55       sala 203,

38.

Jacek Procki

SKS piłka nożna

Środa 15.35-16.20,        

39.

Bożena Markowska

Zajęcia muzyczne

Poniedziałek               14.35-15.20  sala 201, 

40.

Sylwia Wojcieszek

Koło języka angielskiego klasa 4a

Wtorek 8.00-8.55        sala 210,

41.

Anna Pawelec

SK PCK

Piątek 12.40-13.25, pokój pedagoga,

42.

Bożena Kultys

Zajęcia rozwijające umiejętności gry w szachy

Środa 13.40-14.25, świetlica,

43.

Aleksandra Koćmik

Zajęcia rozwijające umiejętności czytania i pisania w klasie pierwszej

Wtorek 8.40-9.40          sala 010,

Dyrektor zaprasza

mgr Krzysztof Ludwiczak 

PSP Nr 3 w Kozienicach z Oddziałami Integracyjnymi

26-900 Kozienice

tel:  ( 48 )  614 - 41 - 39 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

czerwiec 2018
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.